تحول در ساخت خانه ای زیباتر

بی شک با تنوع در دنیای امروز زیبایی تعریف جدیدی را برایمان ایجاد کرده است، تعریفی به وسعت تکامل و هماهنگی؛ بیشترین تاثیر این موضوع در محیط است چرا که بیشترین تعامل را با ما دارد و با توجه به شرایط معمول بیشتر زمان ما در محیط داخل ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری، تجاری و... صرف می شود.

حق ماست که به طور شایسته از این زیبایی در محیط خود بهره مند شویم و بدون هیچ آسیبی به طبیعت از اصالت و حس زیبای آن در فضای پیرامون خود لذت ببریم.

چند برش تا زیبایی

برای تحقق این ماموریت مجموعه بهینا با هدف تکامل بخشیدن به زیبایی محیط داخلی و ایجاد هماهنگی در تنوع این محصولات با بالاترین سطح کیفی همواره پیشرو بوده.

ابزارهای دکوراتیو بهینا برای آراستن هرآنچه که دیوار و سقف و کف نیاز دارند محصولات کاملی فراهم کرده است، از جمله قرنیز( برای پایین ترین قسمت دیوار)، دیوارپوش(برای پوشش سطوح دیوار به صورت کامل یا نیمی از سطح)، دیوارکوب و زیرگلویی(جدا کننده و تمام کننده سطوح دیوار)، تسمه( پرکاربردترین و کوچکترین مجموعه بهینا)، نبشی (برای زیبایی و استحکام نبش دیوار)، قاب( کلیه قاب بندی روی سطوح دیوار) و گلویی( برای بالاترین قسمت دیوار و تقاطع دیوار و سقف)، در کنار تمامی این ابزارها از محصولات لوکس کف LVT با تکنولوژی جدید میتوانید برای تکامل این زیبایی استفاده کنید.

به طور کلی ابزارها در 8 گروه محصول و در 25 ست رنگی مجموعا در حدود 800 آیتم قرار می گیرد که هم خود مجموعه کاملی را فراهم می کند و هم به سادگی با سایر محصولات دکوراتیو ترکیب می شود.

تنوع محصولات بهینا

گلویی ، زیر گلویی ، نبشی ، دیوار پوش ، دیوار کوب ، تسمه ، قاب ، قرنیز و محصولات لوکس کف LVT

مزایا محصولات بهینا

از مهمترین مزایای محصولات بهینا می توان به سبکی، استحکام، ضد آب بودن، قابلیت شستشو، رنگ پایدار

و تکمیل محصولاتی همچون آینه کاری و کاغذ دیواری همراه با زیبایی منحصر به فرد نام برد